Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!
Голосование
Наиболее важный предмет на Ваш взгляд?
Всего 29 человек

Приглашаем в спортивный зал

Дата: 31 мая 2016 в 13:34, Обновлено 22 сентября в 21:27

Графік работы спартыўных секцый

на I паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

№ п/п

Назва

секцыі

Секцыя ад

Кол-ць вучняў

Узрост

Дзень, час і месца правядзення

Кіраўнік

УА

УДА

Пазавуч. установы

1.

Валейбол

+

І група 15

10 -13

Панядзелак, 17.00-18.00

спартыўная зала

Манахава Э.В.

ІІ група 15

13- 16

Панядзелак,, 18.00 – 19.00

спартыўная зала

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах

на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

№ п/п

Назва аб’яднання па інтарэсах

Кол-ць вучняў

Узрост

Дзень, час і месца правядзення

Кіраўнік

1.

«Чарлідынг»

8

13 - 15

Аўторак, 16.40 -18.20

Спартыўная зала

Манахава Э.В.

2.

«Веласіпедны турызм»

(ЦТіКДіМ)

15

13 - 15

Панядзелак, серада,

19.00 – 21.00

Чацверг, 18.50 – 19.50

Спартыўная зала

Станіслаўчык М.І.

3.

«Турызм і спартыўнае арыентаванне»

(ЦТіКДіМ)

15

11-13

Аўторак, 19.30 – 20.30

Чацверг, пятніца,

17.50 – 18.50

Субота, 16.00 – 18.80

Спартыўная зала

Станіслаўчык М.І.

4.

«Юны турыст»

(ЦТіКДіМ)

12

9-12

Аўторак, 18.30 – 19.30

Чацверг, пятніца,

16.50 – 17.50

Субота, 14.00 – 16.00

Спартыўная зала

Станіслаўчык М.І.


График вольнага часу

Понедекльник

Вторник

Среда

Четверг

Пятница

Суббота

21.00  - 22.00

20.30 - 22.00

21.00 - 22.00

20.00 - 22.00

18.50 - 22.00

18.00 - 22.00

Загрузка спартыўнай залы на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

  Дзень

Час

Пн.

Вт.

Ср.

Чт.

Пт.

Сб.

Вс

8.45 – 8.55

Ранішняя гімнастыка

9.00 – 9.45

Фіз. к. і зд. IX кл.

ГЗС IV кл.

Фіз. к. і зд.XІ кл.

ГЗС III кл.

Фіз. к. і зд.II кл.

Работа спартыўнай залы 9.00 – 10.00

10.00 – 10.45

Фіз. к. і зд.I кл./ Фіз. к. і зд.XІ кл.

Фіз. к. і зд.V кл.

Трэніроўка каманды па баскетболу

10.00 – 11.30

10.55 – 11.40

Фіз. к. і зд.ІV кл.

Фіз. к. і зд.II кл.

Фіз. к. і зд.VI кл.

Фіз. к. і зд.IV кл.

Трэніроўка каманды па настольным тэнісе 11.30 – 13.00

12.00 – 12.45

Фіз. к. і зд.VI кл.

ГЗС II кл./ Фіз. к. і зд.I кл.

ГЗС I кл./ Фіз. к. і зд.VIII кл.

Фіз. к. і зд.IІI кл.

12.55 – 13.40

Фіз. к. і зд.X кл.

Фіз. к. і зд.III кл.

Фіз. к. і зд.VII кл.

Фіз. к. і зд. IX кл.

Фіз. к. і зд.X кл.

Работа спартыўнай залы 13.00 – 14.00

14.00 – 14.45

Фіз. к. і зд.VII кл.

Фіз. к. і зд.V кл.

ГЗС VІ кл.

ГЗС X кл.

ГЗС V кл.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны турыст” (ЦтіКДіМ)

14.00 – 16.00

14.55 – 15.40

ГЗС VIII кл.

Фіз. к. і зд. VIII кл.

ГЗС VII кл.

15.50 – 16.35

Работа спартыўнай залы

16.00 – 17.00

ГЗС XI кл.

ГЗС IХ кл.

Аб’яднанне па інтарэсах “Турызм і спартыўнае арыентаванне” (ЦтіКДіМ)

16.00 – 18.00

17.00 – 18.00

Секцыя па валейболу

Аб’яднанне па інтарэсах “Чарлідынг”

16.40 – 18.20

Работа спартыўнай залы

16.40 – 18.40

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны турыст” (ЦтіКДіМ)

16.50 – 17.50

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны турыст” (ЦтіКДіМ)

16.50 – 17.50

18.00 – 19.00

Секцыя па валейболу

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны турыст” (ЦтіКДіМ)

18.30 – 19.30

Аб’яднанне па інтарэсах “Турызм і спартыўнае арыентаванне” (ЦтіКДіМ)

17.50 – 18.50

Аб’яднанне па інтарэсах “Турызм і спартыўнае арыентаванне” (ЦтіКДіМ)

17.50 – 18.50

19.00 – 21.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Веласіпедны турызм” (ЦтіКДіМ)

Аб’яднанне па інтарэсах “Турызм і спартыўнае арыентаванне” (ЦтіКДіМ)

19.30 – 20.30

Аб’яднанне па інтарэсах “Веласіпедны турызм” (ЦтіКДіМ)

Аб’яднанне па інтарэсах “Веласіпедны турызм” (ЦтіКДіМ)

18.50 – 19.50

Трэніроўка каманды КСУП “Гнезна”

Трэніроўка каманды КСУП “Гнезна”

Трэніроўка каманды КСУП “Гнезна”

20.30 – 22.00

Трэніроўка каманды КСУП “Гнезна”

20.00 – 22.00

Графік правядзення ўрокаў 

на I паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

  Дзень

Час

Пн.

Вт.

Ср.

Чт.

Пт.

9.00 – 9.45

Фіз. к. і зд. IX кл.

ГЗС IV кл.

Фіз. к. і зд.XІ кл.

ГЗС III кл.

Фіз. к. і зд.II кл.

10.00 – 10.45

Фіз. к. і зд.I кл./ Фіз. к. і зд.XІ кл.

Фіз. к. і зд.V кл.

10.55 – 11.40

Фіз. к. і зд.ІV кл.

Фіз. к. і зд.II кл.

Фіз. к. і зд.VI кл.

Фіз. к. і зд.IV кл.

12.00 – 12.45

Фіз. к. і зд.VI кл.

ГЗС II кл./ Фіз. к. і зд.I кл.

ГЗС I кл./ Фіз. к. і зд.VIII кл.

Фіз. к. і зд.IІI кл.

12.55 – 13.40

Фіз. к. і зд.X кл.

Фіз. к. і зд.III кл.

Фіз. к. і зд.VII кл.

Фіз. к. і зд. IX кл.

Фіз. к. і зд.X кл.

14.00 – 14.45

Фіз. к. і зд.VII кл.

Фіз. к. і зд.V кл.

ГЗС VІ кл.

ГЗС X кл.

ГЗС V кл.

14.55 – 15.40

ГЗС VIII кл.

Фіз. к. і зд. VIII кл.

ГЗС VII кл.

15.50 – 16.35

ГЗС XI кл.

ГЗС IХ кл.

График работы руководителя физического воспитания

  на І полугодие  2019/2020 учебного года

День недели

Время работы

Вид работы

Понедельник

16.00 – 17.00

17.00 -19.00

Работа спортивного зала

Секция по волейболу

Среда

16.40 – 18.40

Работа спортивного зала

Суббота

9.00 – 14.00

Работа спортивного зала

Фотографии спортзала (1MB)

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.