Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!

Шестой школьный день

Дата: 16 сентября 2016 в 15:04, Обновлено 19 октября в 16:30

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

НА 20.10.2018

Мерапрыемства

Клас

Месца правя

дзення

Час

Адказны

Заняткі спартыўнай секцыі, аб’яднанняў па інтарэсах

І - Х

Згодна графіку

Дзянісаў Р.В., Алендар Л.В., Каляда В.Ю.

Школьны этап рэспубліканскай алімпіяды па інфарматыцы

Шыцко М., ІХ клас

 к.2

10.00 –12.30

Канюк В.Л.

Школьны этап рэспубліканскай алімпіяды па беларускай мове

ДанькоЛ., Х клас

к.30, к.2

10.00 –12.30

Школьны этап рэспубліканскай алімпіяды па біялогіі

Астроўская Д.,

Х клас

к.30

10.00 –12.15

Школьны этап рэспубліканскай алімпіяды па працоўным навучанні

Астроўская М., Палішчук А., ІХ клас

к.30, к.15

10.00 –12.30

Пешаходная экскурсія «Памятныя мясціны нашага аграгарадка»

І – ІV

Аг.Гнезна

11.30

Данько Н.І.

Дзень сельскага школьніка ў ДУА “Ваўкавыскі ЦТТМ”

V – VІІ

ДУА “Ваўкавыскі ЦТТМ”

Ад’езд 10.00 

Гойла Л.М.

Жывая газета «Свет і Беларусь» (да Міжнароднага дня ААН)

VІІІ – Х

к. 26

18.00

Баранава І.В.

Кансультацыя настаўніка-прадметніка па гісторыі

Вучні і законныя прадстаўнікі

к.23

11.00– 12.00

Каляда В.Ю.

Кансультацыя настаўніка-прадметніка па хіміі і біялогіі

к.31

11.00– 12.00

Брусянкова А.Л.

Кансультацыя настаўніка пачатковых класаў

к.22

10.00–11.00

Данько Н.І.

Кансультацыя педагога сацыяльнага

Законныя прадстаўнікі

к.28

12.30– 13.30

Цюхай С.С.

Цыклаграма работы шостага школьнага дня
ДУА “Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа” на I паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

09.30 – 11.05 – факультатыўныя заняткі (IX,X класы)

Настаўнікі-прадметнікі

09.30 – 11.00 – спартыўная секцыя “Настольны тэніс”

Дзянісаў Р.В.

10.20 – 11.20 – аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлка творчасці”

                                                                               Алендар Л.В.

11.30 – 12.30 – выхаваўчае мерапрыемства (I-IV кл.)

Педагогі, якія выконваюць функцыі

класных кіраўнікоў I-IV кл.

11.30 – 12.30 – выхаваўчае мерапрыемства (V-VII кл.)

Педагогі, якія выконваюць функцыі

класных кіраўнікоў V-VII кл.

12.30 – 13.30 – аб’яднанне па інтарэсах “Гісторыкі-краязнаўцы”

Каляда В.Ю.

12.30 – 13.30 – аб’яднанне па інтарэсах “Юны стралок”

Дзянісаў Р.В.

12.00 – 13.00 –  работа кансультацыйнага пункта для бацькоў

Педагог сацыяльны Цюхай С.С.

18.00 – 19.00 – выхаваўчае  мерапрыемства  (VIII – XI кл.)

Педагогі, якія выконваюць функцыі

 класных кіраўнікоў  VIII, ІХ, XI кл.

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

дзяржаўнай установы адукацыі “Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа” ў шосты школьны дзень

на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Час

Месца правядзення

Мерапрыемства

Узрост вучняў

Адказныя за правядзенне

8 верасня – Дзень здароўя

11.30

Стадыён ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Спартыўнае свята, прысвечанае пачатку навучальнага года «Быць здаровым – гэта класна!»

І – Х

Дзянісаў Р.В., Гойла Л.М., Алендар Л.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Інтэлектуальная гульня «Свята беларускага пісьменства»

VІІІ – Х

Баранава І.В.

15 верасня«Працоўная субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Гульня-віктарына «Чырвоны, жоўты, зялёны»

І –ІV

Навасад Я.В.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Цімураўская акцыя «Эстафета добрых спраў»

V–VІІ

Крупта М.В., Брусянкова А.Л.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Гадзіна зносін «Жыцце – гэта шчасце, ствары яго сам»

VІІІ – Х

Лойка Н.М.

22 верасня – «Культурная субота»

12.00

Філіял “Гнезнаўскі ДК”

Тэматычная праграма «Любы з дзяцінства сэрцу край»

І – Х

Загадчык філіяла “Гнезнаўскі ДК” Жук З.М.

Крупта М.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Віртуальная гадзіна «Этика и правила сетевого общения»

VІІІ – Х

Канюк В.Л.

29 верасня – «Бацькоўская субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Конкурсна-забаўляльная праграма  «Асенні марафон»

І – ІV

Дубай Т.П.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Сямейныя пасядзелкі  «Не сумуем мы з бабуляй»

V – VІІ

Брусянкова А.Л.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Дыскусія «Жизненные ценности и искусство жить достойно»

VІІІ – Х

Баранава І.В.

6 кастрычніка – «Працоўная субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Творчая майстэрня «Падарунак маме сваімі рукамі»

І – ІV

Навасад Я.В.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Працоўнае свята «Гаспадынькі»

V – VІІ

Алендар Л.В.

18.00

Аг. Гнезна

Акцыя «Нашы віншаванні педагогам-ветэранам»

VІІІ – Х

Лойка Н.М.

13 кастрычніка – Дзень здароўя

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Спартландыя «Разам з мамай»

І – ІV

Дзянісаў Р.В., Гойла Л.М.

11.30

ДУА «Гімназія № 2 Г.Ваўкавыска»

Экскурсія ў музей жанчыны-маці ДУА “Гімназія №2 г.Ваўкавыска”

V – VІІ

Малашкевіч Ю.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Сустрэча з урачом «Аб шкодзе наркотыкаў і псіхатропных рэчываў»

VІІІ – Х

Урач агульнай практыкі Анішчанка Л.Ю.

Канюк В.Л.

20 кастрычніка – «Культурная субота»

11.30

Аг.Гнезна

Пешаходная экскурсія «Памятныя мясціны нашага аграгарадка»

І – ІV

Данько Н.І.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Конкурс камп’ютарнага малюнка «Я і інфарматыка»

Дзень сельскага школьніка ў ДУА “Ваўкавыскі ЦТТМ”

V – VІІ

Шаракоў М.І.,

Алендар Л.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Жывая газета «Свет і Беларусь» (да Міжнароднага дня ААН)

VІІІ – Х

Баранава І.В.

27 кастрычніка – «Бацькоўская субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

КТС  «Неразлучныя сябры – дарослыя і дзеці»

І – ІV

Дубай Т.П.

11.30

Аг. Гнезна

Акцыя «Зробім чыстай малую радзіму» (сумесна з бацькамі)

V – Х

Брусянкова А.Л.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Інтэлектуальная гульня «Разумнікі і разумніцы»

VІІІ- Х

Лойка Н.М.

3 лістапада – «Працоўная субота»

11.30

Гнезнаўская бальніца сястрынскага дагляду

Экскурсія ў Гнезнаўскую бальніцу сястрынскага дагляду «Прафесіі міласэрнасці і дабра»

І – ІV

Навасад Я.В.

11.30

Аг. Гнезна

Працоўная акцыя «Працягні руку дапамогі»

V – VІІ

Крупта М.В.,

Малашкевіч Ю.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Прэзентацыя прафесій «Прафесіянальны компас»

VІІІ- Х

Канюк В.Л.

10 лістапада – Дзень здароўя

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Спаборніцтвы «Спартыўны серпанцін»

І –VІІ

Дзянісаў Р.В., Гойла Л.М., Алендар Л.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Гадзіна пытанняў і адказаў «Моладзь. Здароўе. Лад жыцця»

VІІІ – Х

Баранава І.В.

17 лістапада – «Культурная субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Экскурсія «Школьны музей запрашае»

І – ІV

Данько Н.І.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Акцыя «Некурящее поколение: мы за жизнь без табачного дыма»

V – VІІ

Брусянкова А.Л.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Асенні баль «Цудоўная і сумная пара»

V  -  Х

Загадчык філіяла  «Гнезнаўскі ДК» Жук З.М.,

 Лойка Н.М.

24 лістапада – «Бацькоўская субота»

11.20

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Спартыўныя спаборніцтвы” «Тата, мама, я – здаровая сям’я»

І – ІV

Дубай Т.П.

11.20

ДУА «Ваўкавыскі ЦТДіМ»

Сямейная майстэрня «Умелыя рукі не ведаюць суму»

V – VІІ

Малашкевіч Ю.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Гадзіна зносін «Чалавек. Закон. Ісціна».

VІІІ – Х

Канюк В.Л.

1 снежня –   «Працоўная субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Аперацыя «Кармушка»

І – ІV

Навасад Я.В.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Дзелавая гульня «Дарога ў краіну прафесій».

V – VІІ

Алендар Л.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Турнір эрудытаў «Хімічная скарбонка»

VІІІ – Х

Брусянкова А.Л.

Баранава І.В.

8 снежня – Дзень здароўя

11.20

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Спартыўнае свята «Народныя гульні – гэта весела і цікава»

І – VІІ

Дзянісаў Р.В.

Гойла Л.М. Брусянкова А.Л.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Турнір па валейболу сумесна з КСУП “Гнезна”

VІІІ – Х

Капітан каманды КСУП “Гнезна” Ульдзіновіч В.К.

Лойка Н.М.

15 снежня – «Культурная субота»

12.00

УК “Ваўкавыскі раённы цэнтр рамёстваў”

Экскурсія з правядзеннем майстар-класа ва УК «Ваўкавыскі раённы цэнтр рамёстваў”

І – ІV

Данько Н.І.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Літаратурная віктарына «З кнігай у ХХІ стагоддзе»

V – VІІ

Малашкевіч Ю.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Круглы стол «Погляд у будучыню»

VІІІ – Х

Канюк В.Л.

22 снежня – «Бацькоўская субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Творчая майстэрня «Зимушка-красавица от души старается»

І – ІV

Дубай Т.П.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Эканамічная гульня «Я, мая сям’я і беражлівасць»

V – VІІ

Алендар Л.В.

18.00

Аг.Гнезна

Дабрачынная акцыя «Дом без адзіноты»

VІІІ – Х

Баранава І.В.

29 снежня  

11.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Навагодні ранішнік «Мы сустракаем Новы год»

І –VІ

Класныя кіраўнікі

І –VІ класаў

18.00 – 21.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Навагодні баль «Новогодняя путаница»

VІІ – Х

Класныя кіраўнікі

VІІ – Х класаў,

Крупта М.В.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.