Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!

Шестой школьный день

Дата: 16 сентября 2016 в 15:04, Обновлено 24 ноября в 12:06

Цыклаграма работы шостага школьнага дня
ДУА “Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа” на I паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

09.30 – 11.05 – факультатыўныя заняткі (IX,X класы)

Настаўнікі-прадметнікі

09.30 – 11.00 – спартыўная секцыя “Настольны тэніс”

Дзянісаў Р.В.

10.20 – 11.20 – аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлка творчасці”

                                                                               Алендар Л.В.

11.30 – 12.30 – выхаваўчае мерапрыемства (I-IV кл.)

Педагогі, якія выконваюць функцыі

класных кіраўнікоў I-IV кл.

11.30 – 12.30 – выхаваўчае мерапрыемства (V-VII кл.)

Педагогі, якія выконваюць функцыі

класных кіраўнікоў V-VII кл.

12.30 – 13.30 – аб’яднанне па інтарэсах “Гісторыкі-краязнаўцы”

Каляда В.Ю.

12.30 – 13.30 – аб’яднанне па інтарэсах “Юны стралок”

Дзянісаў Р.В.

12.00 – 13.00 –  работа кансультацыйнага пункта для бацькоў

Педагог сацыяльны Цюхай С.С.

18.00 – 19.00 – выхаваўчае  мерапрыемства  (VIII – XI кл.)

Педагогі, якія выконваюць функцыі

 класных кіраўнікоў  VIII, ІХ, XI кл.

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

дзяржаўнай установы адукацыі “Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа” ў шосты школьны дзень

на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Час

Месца правядзення

Мерапрыемства

Узрост вучняў

Адказныя за правядзенне

8 верасня – Дзень здароўя

11.30

Стадыён ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Спартыўнае свята, прысвечанае пачатку навучальнага года «Быць здаровым – гэта класна!»

І – Х

Дзянісаў Р.В., Гойла Л.М., Алендар Л.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Інтэлектуальная гульня «Свята беларускага пісьменства»

VІІІ – Х

Баранава І.В.

15 верасня«Працоўная субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Гульня-віктарына «Чырвоны, жоўты, зялёны»

І –ІV

Навасад Я.В.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Цімураўская акцыя «Эстафета добрых спраў»

V–VІІ

Крупта М.В., Брусянкова А.Л.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Гадзіна зносін «Жыцце – гэта шчасце, ствары яго сам»

VІІІ – Х

Лойка Н.М.

22 верасня – «Культурная субота»

12.00

Філіял “Гнезнаўскі ДК”

Тэматычная праграма «Любы з дзяцінства сэрцу край»

І – Х

Загадчык філіяла “Гнезнаўскі ДК” Жук З.М.

Крупта М.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Віртуальная гадзіна «Этика и правила сетевого общения»

VІІІ – Х

Канюк В.Л.

29 верасня – «Бацькоўская субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Конкурсна-забаўляльная праграма  «Асенні марафон»

І – ІV

Дубай Т.П.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Сямейныя пасядзелкі  «Не сумуем мы з бабуляй»

V – VІІ

Брусянкова А.Л.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Дыскусія «Жизненные ценности и искусство жить достойно»

VІІІ – Х

Баранава І.В.

6 кастрычніка – «Працоўная субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Творчая майстэрня «Падарунак маме сваімі рукамі»

І – ІV

Навасад Я.В.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Працоўнае свята «Гаспадынькі»

V – VІІ

Алендар Л.В.

18.00

Аг. Гнезна

Акцыя «Нашы віншаванні педагогам-ветэранам»

VІІІ – Х

Лойка Н.М.

13 кастрычніка – Дзень здароўя

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Спартландыя «Разам з мамай»

І – ІV

Дзянісаў Р.В., Гойла Л.М.

11.30

ДУА «Гімназія № 2 Г.Ваўкавыска»

Экскурсія ў музей жанчыны-маці ДУА “Гімназія №2 г.Ваўкавыска”

V – VІІ

Малашкевіч Ю.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Сустрэча з урачом «Аб шкодзе наркотыкаў і псіхатропных рэчываў»

VІІІ – Х

Урач агульнай практыкі Анішчанка Л.Ю.

Канюк В.Л.

20 кастрычніка – «Культурная субота»

11.30

Аг.Гнезна

Пешаходная экскурсія «Памятныя мясціны нашага аграгарадка»

І – ІV

Данько Н.І.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Конкурс камп’ютарнага малюнка «Я і інфарматыка»

Дзень сельскага школьніка ў ДУА “Ваўкавыскі ЦТТМ”

V – VІІ

Шаракоў М.І.,

Алендар Л.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Жывая газета «Свет і Беларусь» (да Міжнароднага дня ААН)

VІІІ – Х

Баранава І.В.

27 кастрычніка – «Бацькоўская субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

КТС  «Неразлучныя сябры – дарослыя і дзеці»

І – ІV

Дубай Т.П.

11.30

Аг. Гнезна

Акцыя «Зробім чыстай малую радзіму» (сумесна з бацькамі)

V – Х

Брусянкова А.Л.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Інтэлектуальная гульня «Разумнікі і разумніцы»

VІІІ- Х

Лойка Н.М.

3 лістапада – «Працоўная субота»

11.30

Гнезнаўская бальніца сястрынскага дагляду

Экскурсія ў Гнезнаўскую бальніцу сястрынскага дагляду «Прафесіі міласэрнасці і дабра»

І – ІV

Навасад Я.В.

11.30

Аг. Гнезна

Працоўная акцыя «Працягні руку дапамогі»

V – VІІ

Крупта М.В.,

Малашкевіч Ю.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Прэзентацыя прафесій «Прафесіянальны компас»

VІІІ- Х

Канюк В.Л.

10 лістапада – Дзень здароўя

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Спаборніцтвы «Спартыўны серпанцін»

І –VІІ

Дзянісаў Р.В., Гойла Л.М., Алендар Л.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Гадзіна пытанняў і адказаў «Моладзь. Здароўе. Лад жыцця»

VІІІ – Х

Баранава І.В.

17 лістапада – «Культурная субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Экскурсія «Школьны музей запрашае»

І – ІV

Данько Н.І.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Акцыя «Некурящее поколение: мы за жизнь без табачного дыма»

V – VІІ

Брусянкова А.Л.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Асенні баль «Цудоўная і сумная пара»

V  -  Х

Загадчык філіяла  «Гнезнаўскі ДК» Жук З.М.,

 Лойка Н.М.

24 лістапада – «Бацькоўская субота»

11.20

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Спартыўныя спаборніцтвы” «Тата, мама, я – здаровая сям’я»

І – ІV

Дубай Т.П.

11.20

ДУА «Ваўкавыскі ЦТДіМ»

Сямейная майстэрня «Умелыя рукі не ведаюць суму»

V – VІІ

Малашкевіч Ю.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Гадзіна зносін «Чалавек. Закон. Ісціна».

VІІІ – Х

Канюк В.Л.

1 снежня –   «Працоўная субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Аперацыя «Кармушка»

І – ІV

Навасад Я.В.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Дзелавая гульня «Дарога ў краіну прафесій».

V – VІІ

Алендар Л.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Турнір эрудытаў «Хімічная скарбонка»

VІІІ – Х

Брусянкова А.Л.

Баранава І.В.

8 снежня – Дзень здароўя

11.20

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Спартыўнае свята «Народныя гульні – гэта весела і цікава»

І – VІІ

Дзянісаў Р.В.

Гойла Л.М. Брусянкова А.Л.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Турнір па валейболу сумесна з КСУП “Гнезна”

VІІІ – Х

Капітан каманды КСУП “Гнезна” Ульдзіновіч В.К.

Лойка Н.М.

15 снежня – «Культурная субота»

12.00

УК “Ваўкавыскі раённы цэнтр рамёстваў”

Экскурсія з правядзеннем майстар-класа ва УК «Ваўкавыскі раённы цэнтр рамёстваў”

І – ІV

Данько Н.І.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Літаратурная віктарына «З кнігай у ХХІ стагоддзе»

V – VІІ

Малашкевіч Ю.В.

18.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Круглы стол «Погляд у будучыню»

VІІІ – Х

Канюк В.Л.

22 снежня – «Бацькоўская субота»

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Творчая майстэрня «Зимушка-красавица от души старается»

І – ІV

Дубай Т.П.

11.30

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Эканамічная гульня «Я, мая сям’я і беражлівасць»

V – VІІ

Алендар Л.В.

18.00

Аг.Гнезна

Дабрачынная акцыя «Дом без адзіноты»

VІІІ – Х

Баранава І.В.

29 снежня  

11.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Навагодні ранішнік «Мы сустракаем Новы год»

І –VІ

Класныя кіраўнікі

І –VІ класаў

18.00 – 21.00

ДУА «Гнезнаўскі НПК дз/с – СШ»

Навагодні баль «Новогодняя путаница»

VІІ – Х

Класныя кіраўнікі

VІІ – Х класаў,

Крупта М.В.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.