Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!

Каникулы

Дата: 27 октября 2016 в 13:09, Обновлено 19 октября в 16:45

График работы спортивных сооружений 


ПЛАН

работы з вучнямі на асеннія канікулы 2018/2019 навучальнага года

Дата

Час правядзення

Мерапрыемства

Адказныя

29.10.2018

09.00 – 21.00

Работа спартыўнай залы

Дзянісаў Р.В.,

Садоўская Т.У.

09.00 – 15.00

Работа камп’ютарнага класа

Шаракоў М.І.

Крупта М.В.

10.00 – 12.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Бацькаўшчына мая”

Дубай Т.П.

12.00 – 13.00

Прагулка назіранне “Фарбы восені” (I – IV класы)

Гойла Л.М.

11.00 – 12.00

Спаборніцтвы па піянерболу

(V – VII класы)

Дзянісаў Р.В.

10.00 – 11.00

Гадзіна разваг “Наркотыкі – сурагат шчасця ці крыніца бяды?” (VIII – X класы)

(у рамках акцыі “Місія – жыць!”)

Цюхай С.С.

11.00 – 12.00

Экскурсія на фермерскую гаспадарку «Козачы стан» «Развіццё  прадпрымальніцтва на сяле» (VIII – X класы)

Лойка Н.М.

12.00 – 13.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны стралок”

Дзянісаў Р.В.

16.20 – 17.20

Аб’яднанне па інтарэсах “Творчая майстэрня”

Баранава І.В.

30.10.2018

09.00 – 21.00

Работа спартыўнай залы

Дзянісаў Р.В.,

Садоўская Т.У.

09.00 – 15.00

Работа камп’ютарнага класа

Шаракоў М.І.

Крупта М.В.

10.00 – 11.00

Секцыя па валейболу

Дзянісаў Р.В.

10.00 – 11.00

Выраб буклетаў і лістовак “Залежнасці скажам “Не!”  (у рамках акцыі “Місія – жыць!”)

(VIII – X класы)

Цюхай С.С.

11.00 – 12.00

 Конкурс малюнкаў “Рознакаляровая восень” (I – IV класы)

Гойла Л.М.

11.00 – 12.00

Гульня-віктарына “Культура здароўя” (V – VII класы)

(у рамках акцыі “Місія – жыць!”)

Алендар Л.В.

11.00 – 12.00

Гульня-падарожжа  “Любі і ведай свой край” (VIII – X класы)

Баранава І.В.

12.00

Выстава-продаж вырабаў школьнай бізнес-кампаніі “Іголачка”

Даніловіч А.Л.

16.40 – 17.40

Аб’яднанне па інтарэсах “Творчая майстэрня”

Баранава І.В.

31.10.2018

09.00 – 21.00

Работа спартыўнай залы

Дзянісаў Р.В.,

Садоўская Т.У.

09.00 – 15.00

Работа камп’ютарнага класа

Шаракоў М.І.

Крупта М.В.

10.00 – 11.00

Турнір па шашках (V – X класы)

Дзянісаў Р.В.

11.00 – 12.00

Спартыўная гадзіна “Лепшы бягун” (I – VI класы)

Дзянісаў Р.В.

Навасад Я.В.

11.00 – 12.00

Урок мужнасці “Героі не паміраюць” (V – VII  класы)

Брусянкова А.Л.

11.00 – 12.00

Гадзіна зносін “Падлетак і закон” (VIII – X класы)

Канюк В.Л.

12.00 – 13.00

Акцыя “Місія – жыць!” на вуліцах аг. Гнезна (VIII – X класы)

Алендар Л.В.

12.00

Цімураўская акцыя “Вам наша дапамога” (піянеры-цімураўцы)

Крупта М.В.

01.11.2018

09.00 – 21.00

Работа спартыўнай залы

Дзянісаў Р.В.,

Садоўская Т.У.

09.00 – 15.00

Работа камп’ютарнага класа

Шаракоў М.І.

Крупта М.В.

10.00 – 11.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлка творчасці”

Алендар Л.В.

11.00 – 12.00

Конкурс вырабаў з прыроднага матэрыялу  “У гасцях у Самадзелкіна” (I –IV класы)

Дубай Т.П.

11.00 – 12.00

Гадзіна здароўя і спорта “Моцныя, смелыя, спрытныя, умелыя” (V – VII  класы)

Дзянісаў Р.В.

Малашкевіч Ю.В.

11.00 – 12.00

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “Гэтага мы не праходзілі…” (VIII – X класы)

Лойка Н.М.

12.00

Валанцерская акцыя “Клопат” (валанцерскі атрад)

Малашкевіч Ю.В.

02.11.2018

09.00 – 21.00

Работа спартыўнай залы

Дзянісаў Р.В.,

Садоўская Т.У.

09.00 – 15.00

Работа камп’ютарнага класа

Шаракоў М.І.

Крупта М.В.

11.00 – 12.00

Гульня-практыкум “Як дапамагчы сабе зберагчы здароўе” (I – IV класы)

Дубай Т.П.

11.00 – 12.00

Гульня-віктарына “Аптэка пад нагамі” (V – VII класы)

Брусянкова А.Л.

11.00 – 12.00

Турнір кемлівых “Інтэлектуальны марафон” (VIII – X класы)

Баранава І.В.

12.00 – 13.00

Гадзіна зносін “Ведаць, каб жыць” (VII –X класы) (у рамках акцыі “Місія – жыць!”)

Цюхай С.С.

12.00 – 13.00

Спартыўныя эстафеты “Вясёлыя старты” (I –VI класы)

Дзянісаў Р.В.

03.11.2018

09.00 – 21.00

Работа спартыўнай залы

Дзянісаў Р.В.,

Садоўская Т.У.

09.00 – 15.00

Работа камп’ютарнага класа

Шаракоў М.І.

Крупта М.В.

09.30 – 11.00

Спартыўная секцыя на настольнаму тэнісу

Дзянісаў Р.В.

10.20 – 11.20

Аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлка творчасці”

Алендар Л.В.

11.30 – 12.30

Экскурсія ў Гнезнаўскую бальніцу сястрынскага дагляду «Прафесіі міласэрнасці і дабра» (I – IV класы)

Навасад Я.В.

11.30 – 12.30

Працоўная акцыя «Працягні руку дапамогі» (V – VII класы)

Крупта М.В.

Малашкевіч Ю.В.

12.30 – 13.30

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны стралок”

Дзянісаў Р.В.

18.00 – 19.00

Прэзентацыя прафесій «Прафесіянальны компас»

(VIII – Xкласы)

Канюк В.Л.

05.11.2018

09.00 – 21.00

Работа спартыўнай залы

Дзянісаў Р.В.,

Садоўская Т.У.

09.00 – 15.00

Работа камп’ютарнага класа

Шаракоў М.І.

Крупта М.В.

10.00 – 12.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Бацькаўшчына мая”

Дубай Т.П.

10.00 – 11.00

Спаборніцтвы па валейболу  (VII – X класы)

Дзянісаў Р.В.

12.00 – 13.00

Гульні на свежым паветры “Гульня запрашае ў круг”

 (I – IV класы)

Данько Н.І.

11.00 – 12.00

Прэзентацыя “Беларускія святы і традыцыі” (V – VII класы)

Алендар Л.В.

11.00 – 12.00

Інтэрактыўная гульня “Наркотыкі – зброя самазнішчэння” (VIII – Xкласы)

Баранава І.В.

12.00 – 13.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны стралок”

Дзянісаў Р.В.

16.20 – 17.20

Аб’яднанне па інтарэсах “Творчая майстэрня”

Баранава І.В.

06.11.2018

09.00 – 21.00

Работа спартыўнай залы

Дзянісаў Р.В.,

Садоўская Т.У.

09.00 – 15.00

Работа камп’ютарнага класа

Шаракоў М.І.

Крупта М.В.

10.00 – 11.00

Секцыя па валейболу

Дзянісаў Р.В.

11.00 – 12.00

Пешаходная экскурсія “Па вуліцах роднай вескі” (I – IV класы)

Данько Н.І.

11.00 – 12.00

Інтэлектуальны марафон “Хімія – навука цудаў і пераутварэнняў” (V – VII класы)

Брусянкова А.Л.

09.00 – 13.00

Экскурсія ў г.Ваўкавыск з наведваннем кінатэатра

(VIII – Xкласы)

Канюк В.Л.

16.40 – 17.40

Аб’яднанне па інтарэсах “Творчая майстэрня”

Баранава І.В.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.