Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!

Расписание факультативных занятий

Дата: 15 сентября 2016 в 15:07, Обновлено 4 сентября в 18:06



                                                                  ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                 Дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі

                                                                 “Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс

                                                                  дзіцячы сад – сярэдняя школа”   

                                                                                                                              А.В. Рыбак     

                                                                  01.09.2018

Размеркаванне факультатыўных заняткаў у дзяржаўнай установе адукацыі

  “Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа”

 на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Клас

Назва факультатыўнага занятка

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Кол-ць вучняў

Спісачны састаў

Дзень, час, месца правядзення,

I

Матэматычная вясёлка

Навасад Я.В.

7

Андрушка Арцем, Грыгарэнка Ульяна, Дзікерт Аляксандра, Каурус Уладзіслаў, Макуць Матвей, Паўлоўскі Дзмітрый, Чэрныш Лія

Аўторак, 12.55 – 13.30, каб. 9

Роднае слова

Навасад Я.В.

7

Андрушка Арцем, Грыгарэнка Ульяна, Дзікерт Аляксандра, Каурус Уладзіслаў, Макуць Матвей, Паўлоўскі Дзмітрый, Чэрныш Лія

Пятніца, 12.00 – 12.35, каб. 9

Асновы праваслаўнай культуры

Крупта М.В.

7

Андрушка Арцем, Грыгарэнка Ульяна, Дзікерт Аляксандра, Каурус Уладзіслаў, Макуць Матвей, Паўлоўскі Дзмітрый, Чэрныш Лія

Панядзелак, 13.55 – 14.30, каб. 9

II

Матэматычная вясёлка

Гойла Л.М.

4

Аўтух Яўгеній, Валынчык Анастасія, Лісімаў Арцем, Нарадоўскі Дамінік

Аўторак, 12.55-13.40, каб.24

«Язык родной дружи, со мной…”/Кніга запрашае ў падарожжа

Гойла Л.М.

4

Аўтух Яўгеній, Валынчык Анастасія, Нарадоўскі Дамінік, Пасюк Кірыл

Панядзелак, 14.00-14.45, каб.24

Вытокі роднай мовы

Гойла Л.М.

4

Багрыцэвіч Аляксандра, Куксгаус Аляксандра, Лісімаў Арцем, Цімошка Юлія

Серада, 14.00-14.45, каб. 24

Сем “Я”

Каляда В.Ю

4

Багрыцэвіч Аляксандра, Куксгаус Аляксандра, Пасюк Кірыл, Цімошка Юлія

Аўторак, 12.55-13.40, каб.24

III

Матэматычная вясёлка

Данько Н.І.

5

Блажэеўская Кацярына, Варанкоў Дзяніс, Ульдзіновіч Юлія, Шаршун Арцём, Шаршун Вольга

Панядзелак, 14.00-14.45, каб.22

IV

Інфармацыйны навігатар

Кароль Н.І.

3

Варанкова Вікторыя, Чарнушэвіч Кірыл, Шкрабіна

Пятніца, 14.00-14.45, каб.21

Путешествие в мир сказки

Дубай Т.П.

3

Нажынская Карына, Філіповіч Аляксандра, Цімошка Арсеній

Чацвер, 14.55-15.40, каб. 21

Матэматычная вясёлка

Дубай Т.П.

3

Арцюх Сара, Аўтух Арцём, Краус Дзмітрый

Серада, 14.00-14.45, каб. 21

V

Падарожжа у краіну займальнай матэматыкі

Шаракоў М.І.

3

Гавейна Іван, Гацэнбілер Вадзім, Недведзь Анастасія

Аўторак, 08.00-08.45, каб.1

Грані слова: ад гука да сказа

Цюхай С.С.

4

Андрэйчык Уладзіслаў, Гараднякоў Андрэй, Зямкова Вераніка Яткоўская Каміла

Серада, 14.00-14.45, каб. 1

Асновы эканамічных ведаў

Крупта М.В.

4

Мельноў Яўгеній, Пянькоўскі Мікіта, Салавей Дзяніс, Шкрабін Мікіта

Серада, 14.00-14.45, каб. 1

VI

Беларускія землі ад старажытнасці да сярэдзіны XIII ст.

Каляда В.Ю.

4

Антанюк Ксенія, Валынчык Вікторыя, Садоўская Юлія, Ульдзіновіч Паліна

Пятніца, 14.55-15.40, каб.23

Займальная інфарматыка

Шаракоў М.І.

3

Паршуціч Кірыл, Садоўскі Аляксандр, Сталярэўская Дар’я

Пятніца, 14.55-15.40, каб.2

VIII

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Цюхай С.С.

6

Гугнюк Эма, Крэчак Вікторыя, Марачкоўскі Марк , Мельнова Вікторыя, Паршуціч Ангеліна, Садоўскі Андрэй

Чацвер, 14.00-14.45, каб. 26

IX

Культура здаровага ладу жыцця

Алендар Л.В.

4

Астроўская Маргарыта, Палішчук Аляксандра, Шыцко Максім, Янушкевіч Павел

Субота, 09.30 – 10.15, каб.27

Складаны сказ без складанасці

Баранава І.В.

4

Астроўская Маргарыта, Палішчук Аляксандра, Шыцко Максім, Янушкевіч Павел

Субота, 10.20 – 11.05, каб.27

Маё прафесійнае будучае

Лойка Н.М.

4

Астроўская Маргарыта, Палішчук Аляксандра, Шыцко Максім, Янушкевіч Павел

Серада, 15.50-16.35, каб. 27

Асновы спажывецкіх ведаў у галіне харчавання, якасць тавараў і паслуг

Астроўская І.А.

4

Астроўская Маргарыта, Палішчук Аляксандра, Шыцко Максім, Янушкевіч Павел

Пятніца, 14.00-14.45, каб. 27

XI

Практыкум па арфаграфіі і пунктуацыі беларускай мовы

Баранава І.В.

3

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла

Субота, 09.30 – 10.15, каб.30

Лексіка-граматычны практыкум

Канюк В.Л.

3

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла

Аўторак, 14.55-15.40, каб.2

Рашэнне творчых задач

Шаракоў М.І.

3

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла

Серада, 14.55-15.40, каб.30

Навейшы час: праблемы і перспектывы (1945 - пачатак XXI ст.)

Каляда В.Ю.

3

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла

Субота, 10.20 – 11.05, каб.30

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                                                                                                                                                                     Н.І.Кароль

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.