Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!
Голосование
Наиболее важный предмет на Ваш взгляд?
Всего 29 человек

Факультативные занятия, объединения по интересам и секции в 2019/2020 уч.г.

Дата: 13 мая 2016 в 11:25, Обновлено 24 сентября в 09:06

Размеркаванне факультатыўных заняткаў у дзяржаўнай установе адукацыі

  “Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа”

 на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Клас

Назва факультатыўнага занятка

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Кол-ць вучняў

Спісачны састаў

Дзень, час, месца правядзення,

I

Учимся говорить правильно

Дубай Т.П.

5

Багрыцэвіч Максім, Грыневіч Віктар, Ліхадзіеўская Ілона, Ляшкевіч Іван, Шышко Анастасія

Серада, 12.55 – 13.30, каб. 9

Матэматычная вясёлка

Дубай Т.П.

5

Грыневіч Віктар, Еўтух Арсеній, Кавальчук Ягор, Паляшчук  Мікіта, Шышко Анастасія

Чацвер, 12.55 – 13.30, каб. 9

Творчыя майстэрні

Алендар Л.В.

4

Атока Арцем, Багрыцэвіч Максім, Ліхадзіеўская Ілона, Ляшкевіч Іван

Серада, 12.55 – 13.30, каб. 15

Азбука беражлівасці. Вучыся эканоміцы і беражлівасці

Алендар Л.В.

5

Атока Арцем, Еўтух Арсеній, Кавальчук Ягор, Паляшчук  Мікіта, Шышко Анастасія

Чацвер, 12.55 – 13.30, каб. 15

II

Матэматычная вясёлка

Навасад Я.В.

4

Дзікерт Аляксандра, Макуць Матвей,  Паўлоўскі Дзмітрый, Шыцко Яўгенія

Панядзелак, 14.00-14.45, каб.21

Вытокі роднай мовы

Навасад Я.В.

4

Грыгарэнка Ульяна, Дзікерт Аляксандра, Макуць Матвей, Чэрныш Лія

Чацвер, 12.55 – 13.40, каб.21

Асновы праваслаўнай культуры

Навасад Я.В.

4

Андрушка Арцем, Каўрус Уладзіслаў, Паўлоўскі Дзмітрый, Шыцко Яўгенія

Серада, 14.00-14.45, каб. 21

Творчыя майстэрні

Алендар Л.В.

4

Андрушка Арцем, Грыгарэнка Ульяна,  Каўрус Уладзіслаў,Чэрныш Лія

Панядзелак, 14.00-14.45, каб. 15

III

Матэматычная вясёлка

Гойла Л.М.

4

Багрыцэвіч Аляксандра,  Лісімаў Арцем, Нарадоўскі Дамінік, Пасюк Кірыл

Аўторак, 14.55-15.40, каб.24

Вытокі роднай мовы

Гойла Л.М.

3

Аўтух Яўгеній, Валынчык Анастасія, Цімошка Юлія

Панядзелак, 14.55-15.40, каб.24

IV

Матэматычная вясёлка

Данько Н.І.

5

Блажэеўская Кацярына, Варанкоў Дзяніс, Ульдзіновіч Юлія, Шаршун Арцём, Шаршун Вольга

Пятніца, 12.55 – 13.40, каб.22

V

Сцяжынкамі матэматыкі

Кавальчук Г.Б.

3

Арцюх Сара, Варанкова Вікторыя, Краус Дзмітрый

Чацвер, 14.00-14.45, каб.27

Практыкум па чытанні

Кароль Н.І.

3

Аўтух Арцём, Філіповіч Аляксандра, Чарнушэвіч Кірыл

Аўторак, 12.55 – 13.40, каб. 27

Мая Айчына

Данько Н.І.

3

Нажынская Карына, Цімошка Арсеній, Шкрабіна Надзея

Чацвер, 14.00-14.45, каб. 23

VI

Падарожжа з матэматыкай

Ажыгар Н.З.

8

Андрэйчык Уладзіслаў, Гацэнбілер Вадзім, Гараднякоў Андрэй, Гавейна Іван,  Зямкова Вераніка, Мельноў Яўгеній, Недведзь Анастасія,  Яткоўская Каміла

Серада, 14.55-15.40, каб.1

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

Малашкевіч Ю.В.

5

Гавейна Іван, Пянькоўскі Мікіта, Салавей Дзяніс,  Шкрабін Мікіта, Яткоўская Каміла

Аўторак, 14.55-15.40, каб.3

Падарожжа па геаграфічнай карце

Лойка Н.М.

6

Андрэйчык Уладзіслаў, Гацэнбілер Вадзім, Гараднякоў Андрэй, Зямкова Вераніка,   Мельноў Яўгеній, Недведзь Анастасія,  

Аўторак, 14.55-15.40, каб.26

VIІ

У краіне цудоўнай хіміі

Брусянкова а.Л.

4

Антанюк Ксенія, Валынчык Вікторыя, Садоўская Юлія, Юрчанка Іван

Пятніца, 14.55-15.40, каб 30

Біясфера – наш агульны дом

Лойка Н.М.

4

Садоўскі Аляксандр, Сталярэўская Дар’я, Паршуціч Кірыл, Ульдзіновіч Паліна

Пятніца, 14.55-15.40, каб. 23

VIII

Асновы гендарнай культуры

Алендар Л.В.

4

Гасціловіч Арцем, Гараднякова Карына, Палішчук Пётр, Янушкевіч Міхаіл

Серада, 14.55-15.40, каб. 15

От значения к написанию

Малашкевіч Ю.В.

4

Аўтух Міхаіл, Гугнюк Захар, Крыўцова Таццяна, Крэчак Ксенія

Серада, 14.55-15.40, каб. 3

IX

Культура здаровага ладу жыцця

Алендар Л.В.

3

Крэчак Вікторыя, Мельнова Вікторыя, Паршуціч Ангеліна

Субота, 10.20 – 11.05, каб.15

Складаны сказ без складанасці

Дзямчук Ю.М.

3

Крэчак Вікторыя, Мельнова Вікторыя, Паршуціч Ангеліна

Пятніца, 14.55-15.40, каб. 26

Маё прафесійнае будучае

Лойка Н.М.

3

Гугнюк Эма, Марачкоўскі Марк. Садоўскі Андрэй

Субота, 09.30 – 10.15 каб. 26

Асновы спажывецкіх ведаў у галіне бяспекі харчавання, якасці тавараў і паслуг

Алендар Л.В.

3

Гугнюк Эма, Марачкоўскі Марк. Садоўскі Андрэй

Пятніца, 14.55-15.40 , каб. 15

Абагульняльныя факультатыўныя заняткі

Ган А.Э.

3

Крэчак Вікторыя, Мельнова Вікторыя, Паршуціч Ангеліна

Чацвер, 08.10-08.55, каб. 26

Угадай і дакажы

Ажыгар Н.З.

3

Гугнюк Эма, Марачкоўскі Марк. Садоўскі Андрэй

Пятніца, 14.00-14.45, каб.26

Х

Лексіка-граматычны практыкум

Кароль Н.І.

4

Астроўская Маргарыта, Палішчук Аляксандра, Шыцко Максім, Янушкевіч Павел

Серада, 14.00-14.45, каб.29

ХІ

Лексіка-граматычны практыкум

Канюк В.Л.

4

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла, Янушкевіч Максім

Пятніца, 14.55-15.40, каб.31

Ад БССР да Беларусі: выбар шляхоў развіцця

Каляда В.Ю.

3

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла

Субота, 10.20 – 11.05, каб.31

Падрыхтоўка вучняў да сямейнага жыцця

Алендар Л.В.

3

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла

Субота, 09.30 – 10.15, каб.31

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                                                                                                                                                                    І.В.Баранава

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.