Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Голосование
Где, по Вашему мнению, должен находиться ребёнок в субботу?
Всего 0 человек

Факультативные занятия, объединения по интересам и секции в 2017/2018 уч.г.

Дата: 13 мая 2016 в 11:25, Обновлено 9 апреля в 09:23

Размеркаванне факультатыўных заняткаў у дзяржаўнай установе адукацыі

  “Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа”

 на ІI паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Клас

Назва факультатыўнага занятка

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Кол-ць вучняў

Спісачны састаў

Дзень, час, месца правядзення,

I

Матэматычная вясёлка

Гойла Л.М.

8

Аўтух Яўгеній, Багрыцэвіч Аляксандра, Валынчык Анастасія, Куксгаус Аляксандра, Лісімаў Арцем, Нарадоўскі Дамінік, Пасюк Кірыл, Цімошка Юлія

Серада, 13.35– 14.10, каб. 9

Роднае слова

Гойла Л.М.

8

Аўтух Яўгеній, Багрыцэвіч Аляксандра, Валынчык Анастасія, Куксгаус Аляксандра, Лісімаў Арцем, Нарадоўскі Дамінік, Пасюк Кірыл, Цімошка Юлія

Чацвер, 12.40 – 13.15, каб. 9

Учимся говорить правильно

Гойла Л.М.

8

Аўтух Яўгеній, Багрыцэвіч Аляксандра, Валынчык Анастасія, Куксгаус Аляксандра, Лісімаў Арцем, Нарадоўскі Дамінік, Пасюк Кірыл, Цімошка Юлія

Аўторак, 12.40 – 13.15, каб. 9

Сем “Я”

Гойла Л.М.

8

Аўтух Яўгеній, Багрыцэвіч Аляксандра, Валынчык Анастасія, Куксгаус Аляксандра, Лісімаў Арцем, Нарадоўскі Дамінік, Пасюк Кірыл, Цімошка Юлія

Пятніца, 12.40 – 13.15, каб. 9

II

Матэматычная вясёлка

Данько Н.І.

5

Блажэеўская Кацярына, Варанкоў Дзяніс, Ульдзіновіч Юлія, Шаршун Арцём, Шаршун Вольга

Панядзелак, 12.55-13.40, каб.22

Тайны звуков и букв/Кніга запрашае ў падарожжа

Данько Н.І.

5

Блажэеўская Кацярына, Варанкоў Дзяніс, Ульдзіновіч Юлія, Шаршун Арцём, Шаршун Вольга

Серада, 12.55-13.40, каб.22

III

Матэматычная вясёлка

Дубай Т.П.

5

Арцюх Сара, Аўтух Арцём, Краус Дзмітрый, Нажынская Карына, Цімошка Арсеній

Панядзелак, 13.50.-14.35, каб.23

Мая Айчына

Лойка Н.М.

4

Варанкова Вікторыя, Філіповіч Аляксандра, Чарнушэвіч Кірыл, Шкрабіна Надзея

Аўторак, 14.55-15.40, каб.23

IV

Інфармацыйны навігатар

Канюк В.Л.

5

Андрэйчык Уладзіслаў, Мельноў Яўгеній, Шкрабін Мікіта

Аўторак, 13.50-14.35, каб.21

Сем “Я”

Алендар Л.В.

4

Гавейна Іван,  Мельноў Яўгеній, Салавей Дзяніс

Панядзелак, 14.55-15.40, каб. 21

Путешествие в мир сказки

Крупта М.В.

3

Гараднякоў Андрэй, Гацэнбілер Вадзім, Яткоўская Каміла

Чацвер, 12.55 – 13.40, каб. 21

Асновы бяспекі жыццядзейнасці/ По ступенькам правильного питания

Крупта М.В.

9

Андрэйчык Уладзіслаў, Гавейна Іван, Гараднякоў Андрэй, Гацэнбілер Вадзім, Мельноў Яўгеній, Пянькоўскі Мікіта, Салавей Дзяніс, Шкрабін Мікіта, Яткоўская Каміла

Серада, 13.50-14.35, каб.21

V

Сцяжынкамі матэматыкі

Паплаўская Г.В.

3

Антанюк Ксенія, Валынчык Вікторыя, Садоўскі Аляксандр

Панядзелак, 14.55-15.40, каб.24

Грані слова: ад гука да сказа

Баранава І.В.

4

Паршуціч Кірыл, Садоўская Юлія, Сталярэўская Дар’я, Ульдзіновіч Паліна

Аўторак, 14.55-15.40, каб. 24

VI

Краязнаўства

Каляда О.Ю.

4

Гараднякова Карына, Гасціловіч Арцём, Палішчук Пётр, Янушкевіч Максім

Пятніца, 14.55-15.40, каб.2

Займальная інфарматыка

Шаракоў М.І.

4

Аутух Міхаіл, Гугнюк Захар, Крыўцова Таццяна,  Крэчак Ксенія

Аўторак, 15.50-16.35, каб. 2

VII

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Цюхай С.С.

6

Гугнюк Эма, Крэчак Вікторыя, Марачкоўскі Марк , Мельнова Вікторыя, Паршуціч Ангеліна, Садоўскі Андрэй

Серада, 14.55-15.40, каб. 27

VIII

Турызм

Каляда О.Ю.

4

Астроўская Маргарыта, Палішчук Аляксандра, Шыцко Максім, Янушкевіч Павел

Панядзелак, 14.55-15.40, каб. 31

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Цюхай С.С.

4

Астроўская Маргарыта, Палішчук Аляксандра, Шыцко Максім, Янушкевіч Павел

Чацвер, 13.50 – 14.35, каб. 31

IX

Сусветная гісторыя Новага часу XIX - пач. XX ст.: станаўленне індустрыяльнай цывілізацыі

Каляда О.Ю.

4

Грыгарэнка Сяргей, Гугнюк Дзяніс, Палішчук Кірыл, Янушкевіч Максім

Субота, 10.05 – 10.50, каб.3

Секреты синтаксиса и пунктуации

Звяровіч Г.І.

5

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла, Палішчук Кірыл, Янушкевіч Максім

Серада, 15.50-16.35, каб.3

Складаны сказ без складанасці

Баранава І.В.

3

Антанюк Марыя, Грыгарэнка Сяргей, Гугнюк Дзяніс

Пятніца, 15.50-16.35, каб. 3

Еўразія - мацярык кантрастаў

Лойка Н.М.

3

Астроўская Дар’я, Грыгарэнка Сяргей, Данько Людміла

Чацвер, 13.50-14.35, каб. 3

Асновы эканамічных ведаў

Алендар Л.В.

4

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла, Міцкевіч Вераніка

Субота, 09.15-10.00, каб. 3

Маё прафесійнае будучае

Алендар Л.В.

4

Гугнюк Дзяніс, Палішчук Кірыл, Янушкевіч Максім, Міцкевіч Вераніка

Чацвер, 13.50-14.35, каб. 3

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Цюхай С.С.

8

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Гугнюк Дзяніс, Грыгарэнка Сяргей , Данько Людміла, Міцкевіч Вераніка, Палішчук Кірыл, Янушкевіч Максім

Пятніца, 14.55-15.40, каб. 3

XI

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Баранава І.В.

3

Паўтарак Аляксандр, Сіруць Віталій, Ульдзіновіч Таццяна

Субота, 10.05 – 10.50, каб.1

Лексіка-граматычны практыкум

Канюк В.Л.

3

Паўтарак Аляксандр, Сіруць Віталій, Ульдзіновіч Таццяна

Аўторак, 14.55-15.40, каб.1

Алгебра вучыць разважаць

Паплаўская Г.В.

3

Паўтарак Аляксандр, Сіруць Віталій, Ульдзіновіч Таццяна

Аўторак, 13.50-14.35, каб.1

Навейшы час: праблемы і перспектывы (1945 - пачатак XXI ст.)

Каляда О.Ю.

3

Паўтарак Аляксандр, Сіруць Віталій, Ульдзіновіч Таццяна

Субота, 09.15-10.00, каб.1

Мультымедыя ў сучасным жыцці

Шаракоў М.І.

3

Паўтарак Аляксандр, Сіруць Віталій, Ульдзіновіч Таццяна

Панядзелак, 14.55-15.40, каб.2

Асновы эканамічных ведаў

Алендар Л.В.

3

Паўтарак Аляксандр, Сіруць Віталій, Ульдзіновіч Таццяна

Чацвер, 15.50-16.35, каб.1

Асновы сучаснага этыкету

Баранава І.В.

3

Паўтарак Аляксандр, Сіруць Віталій, Ульдзіновіч Таццяна

Пятніца, 13.50-14.35, каб.1

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.